+420 606 33 99 37
Google formulář, Google formuláře

7 kroků ke zlaté, jak na Google formuláře?

Jak jednoduše získáte zpětnou vazbu? Vytvoříte si Google formulář. Jak provedete průzkum trhu? Aha, Google formulář. A pokud chcete vytvořit kvíz? Hádáte správně. Formuláře Google jsou hojně využívanou službou. A nejen pro možnost propojení na Google tabulky.


 

Jak si snadno vytvoříme formulář v sedmi krocích?

Snadno, stejně tak jako když pokládáte kostky Lega na sebe. Ona je to tak trochu stavebnice. Podívejte se sami.


 

Krok 1, vytvoříme formulář

K tomu nám stačí kliknou v Google disku na výrazně modré tlačítko Přidat, po rozbalení nabídky Více klikneme na nabídku Formuláře Google.

Google formulář, Google formuláře jak vytvoříme formulář


 

Krok 2, sestavíme si formulář

Zde si tak trošku hrajeme se zmíněnými kostičkami Lega. Ukažte mi někoho, koho by to nebavilo? Na pravé straně náhledu máme ony pomyslné kostičky Lega. Pokud klikneme na ikonu Plus, zobrazí se nám dostupné stavební kameny formuláře. Například výběrový prvek typu Jedna odpověď. Pomocí nich si postupně budujeme výsledný vzhled Google formuláře. Ten můžeme oživit textem, obrázkem ale i YouTube videem, případně si můžeme formulář rozdělit na několik oddílů.

Google formulář, Google formuláře, skládat jako kostky Lego


 

Krok 3, nastavujeme možnosti otázek a odpovědí

U každé z otázek formuláře můžeme stanovit třeba i to, zda se jedná o otázku povinnou, můžeme si nastavit ověření zadávaných hodnot a další logická omezení.

Google formulář, Google formuláře povinná odpověď


 

Krok 4, tabulka Google

Ano, další skvělou možností je napojení formuláře na Google tabulky. To nám zajistí možnost vlastního vyhodnocení “sebraných” dat kdykoli v budoucnosti. Formulář napojíme na Google tabulku tak, že na záložce Odpovědi klikneme na zelenou ikonku nacházející se na pravé straně.

Google formulář, Google formuláře napoojení na Google tabulky


 

Krok 5, zajistíme si upozornění pomocí e-mail zprávy

Vedle zelené ikonky Google tabulky si můžeme všimnout ikony tří teček. Pokud na ně klikneme, získáme možnost aktivace e-notifikace pomocí mailové zprávy v okamžiku odeslání formuláře uživatelem.

Google formulář, Google formuláře upozornění email


 

Krok 6, nastavujeme co se bude dít

K tomu nám slouží obligátní ikona ozubeného kolečka. Důležité nastavení se skrývá pod volbou Omezit na uživatele z domény… Pokud chceme mít formulář veřejně dostupný pro kohokoli, zrušíme výchozí zaškrtnutí. Pokud chceme uživateli poskytnout možnost souhrnných grafů a přehledů po odeslání dat, zaškrtneme volbu Zobrazit souhrnné grafy a textové odpovědi.

Google formulář, Google formuláře, nastavení formuláře


 

Krok 7, zobrazení souhrnných výsledků

Jako vlastníci Google formuláře máme možnost zobrazení odpovědí a to jak formou souhrnných přehledů, tak i zobrazení individuálních odpovědí. Je to velice pěkné, rychlé a nesmírně užitečné.

Google formulář, Google formuláře, souhrnné odpovědi

 

Jak na této krátké ukázce vidíte, Google formuláře jsou velice uživatelky přívětivou službou, která vám rychle a přímočaře nabídne možnost efektivního sběru a vyhodnocení uživatelských dat.

Vyzkoušejte si právě vyrobený Google formulář

Hurá, otestuj si mě !!!

Jsem Google formulář. Ano, teď jste si mě právě vytvořili. Můžete mě vkládat přímo do www stránky, odeslat odkazem v emailové zprávě nebo jako odkaz vložit, tak jak je ukázáno zde.

Zobrazení grafů z Google tabulky napojené na Google formulář

Po vyplnění formuláře překreslete stránku, ihned tak uvidíte jak se grafy dle vašich odpovědí změní. Grafy jsou navíc takové lehce interaktivní, svět je prostě krásný:)

Líbil se vám článek? Tak proč o něm nepovíte svým kamarádům! Děkuji vám.

67 komentáře u „Jak jednoduše na Google formuláře“

 1. Dobrý deň,
  MAM OZAZKU
  Prosím Vás ako pridám moj google formulár na moju stránku, tak aby sa mi zobrazoval formulár v takom istom formáte na stránke?
  Tak aby som si ten formulár mohol vyplniť na mojej stránke?

  Keď skopirujem ten HTML kod a vložim ho na stránku tak je tam iba text ale mam ešte jednu tabulku a ta sa zobrazuje po vlození ako nejaký subor a a následne po kliknuti na stránke vidiet daný formulár, ale pri tom novom si neviem rady, poradite mi? dakujem

  Milan Martikán

  1. Dobrý den,

   omlouvám se za delší odpověď, byl jsem mimo pracovní proces. Já zde odkazuji na formulář odkazem, ale výsledné grafy vkládám pomocí iframe do stránky. Nicméně jedná se o grafy, které tvořím v Google tabulce, která data získává v případě odeslánín formuláře.

   Pokud bude třeba, kontaktujte mě prosím na emailu…
   Děkuji
   Radek

 2. Dobrý deň
  Potrebujem súrne pomoc. Prednedávnom som vytvorila formulár v Google a jedna otázka mi zmizla aj s odpoveďami. Neviete mi pomôcť?
  Ďakujem. 🙂

 3. Dobrý den, jak lze převést vytvořené formuláře z jednoho účtu gmail na druhý, nebo zálohovat ? (upřesním, vytvořím někomu formulář pod svým účtem, a potřebuji ho nahrát na jeho účet, export dat je v html nebo zip ale nedaří se mi to otevřít v aplikaci formulář)
  Děkuji za odpověď. Jura

  1. Dobrý den Juro,

   asi existuje jednoduchá cesta, pokud nemusíte řešit převod stovek či tisíce formulářů. 1) Formulář si nasdílejte. 2) Na Google disku v sdíleno se mnou najdete nasdílený formulář a vytvoříte kopii. Zde jste již vlastníkem pod daným účtem a můžete s formulářem nakládat dle sebe.

   Pěkný den
   R.

 4. Dobrý den, mám dotaz na zobrazení kopie vyplněného formuláře v emailu odesílatele – zkušebně jsme vyplňovali ze seznamového emailu a odpověď přišla ve velmi špatné podobě, narozdíl od odpovědi na gmail. Může to být tím že je to email seznam.cz a jak to řešit?
  Děkuji

  1. Dobrý den,

   děkuji za dotaz. Máte pravdu resp. seznam mail nezobrazí dobře vybrané prvky formuláře (např. rozbalovací seznam zobrazí jako výpis všech hodnot). Bohužel chování ovlivnit nedokážete, takže vidím jen tuto možnost vypnout (nezasílat vyplněné odpovědi na email). Samozřejmě mě napadá řešení v podobě skriptu, kdy po vyplnění formuláře přepošlete vyplněné hodnoty na zadaný email v jednoduché textové podobě. Druhá možnost je napsat na podporu Google pokud máte placený tarif, nebo partnerovi pokud máte svého G Suite partnera. Nicméně podle koncovky soudím, že se jedná o free účet a tam bohužel nelze kontaktovat podporu…

   Pěkný den
   Radek

   1. Děkuji za odpověď (ano je to free účet, i když jsme ho mohli založit jako účet pro neziskovku…).Ono se asi tolik nestane, když to nebude posílat ty odpovědi…

 5. Dobrý den,

  chtěla bych se zeptat, jak dlouho (kolik dní) zůstává dotazník aktivní. Jestli jde někde nastavit, že dotazník je možné vyplnit například do 15.1.2018.

  Předem velice děkuji za odpověď.

  Kateřina

  1. Dobrý den Kateřino,

   manuálně, klikněte v formuláři na odpovědi a pak odeberte volbu (přepínač): Přijímá odpovědi. Případně vyplňte zprávu pro respondenty.

   Přeji vám pěkný den
   R.

  1. Dobrý den Marie,
   pokud vybraným uživatelům nepřidělíte právo na editaci formuláře, formulář odešlete automaticky neuvidí ikonu pro úpravu formuláře stejně jako ostatní uživatelé. Formulář sdílíte, posíláte pomocí odkazu v POSLAT.
   Pěkný den
   Radek

 6. Hezký den,
  při volbě otázky Mřížka s více možnostmi se v prohlížeči dotazník zobrazuje pouze úzký uprostřed a respondent nevidí všechny volby (všechny sloupce), musí použít posuvník, což může přehlédnout. Dá se změnit šířka dotazníku při zveřejnění?
  Děkuji

  1. Dobrý den paní Sochorová,

   toto (vlastní nastavení šířky) Google formuláře neumí. Nevím, o kolik sloupečku se jedná, ale zamyslel bych se nad tím, zda nejde jejich počet snížit, nebo zkrátit popisek. Druhou možností pak může být rozdělení mřížky např. na dvě samostatné části (se stejnými řádky). Moc lepších řešení mě nenapadá….

   Přeji Vám pěkný den
   Radek

 7. Dobrý den,

  mohu poprosit o informaci, zda lze v dotazníku použít lineární řadu pro odpovědi (např. 1-5) a zároveň omezit celkový možný součet odpovědí na nějaké číslo (např. při 20 otázkách by součet nesměl být vyšší než 50, tj. pouze u poloviny by mohli dát plné hodnocení)?
  Jde mi o toto: přidělit každému dotazovanému určitý počet bodů, který má být rozdělen k jednotlivým otázkázkám podle jeho priorit.

  Díky moc

  Tomáš Mezírka

  1. Dobrý den Tomáši,

   Google formulář je jednoduchá služba, dle mě je to pak jedna z nejvězších výhod. Uvedený požadavek však Google formulář neumí a to asi ani z pomocí Google scriptu nebo volitelných doplňků. Pokud máte Google formulář propojená s Google tabulkou, pak bych řešení zjedodušil a nějaké omezení nebo filtry dělal v Google tabulce. Vím, že to není to co poptáváte, ale mohlo by Vám to za určitých podmínek pomoci.

   Pěkný den
   Radek

 8. Dobrý den,
  můžete mi prosím poradit, jaký objednávkový formulář použít na vlastní stránky:

  (odebráno adminem)

  Jako koníček (po práci) pěstujeme a začínáme prodávat (zasílat) některé rostliny (cca 10 položek / + 1-2 podpoložky).
  E-shop zatím nechceme platit, protože na to z našeho minimálního obratu zatím není.
  Četné dopisování mailem se zájemci je mírně řečeno vysilující.
  Koukám na formuláře v google účtu…
  Asi by zde šel zařadit výběr doručovacích a platebních podmínek, včetně adresy atd.
  ovšem položky – nabízené zboží, bych musel dát někam do tabulky na stránky, nebo jak jinak? … nějak zařadit do formuláře?
  Děkuji za pomoc – odpověď

  1. Dobrý den Marku,

   na toto bych Google formulář nedoporučil, nebylo by to pro vaše zákazníky vhodné. Použil bych již připravené řešení, kde měsíční pronájem je opravdu nízký a věřte mi, že levnější řešení nenajdete. Případně mě prosím napiště SZ (radek.pohnan@cleverity.cz), pošlu Vám více.
   S pozdravem
   Radek

 9. Dobrý den pane Pohnáne,

  zpracovávám diplomovou práci a chci použít google formulář. Mám tam dvě otázky, které jsou typu „mřížka zaškrtávacích políček“, ale chci docílit toho, aby na jednom řádku bylo možné zaškrtnout pouze jednu možnost. Lze to nějak nastavit? Případně vymyslet jiné řešení?

  Děkuji za radu.
  Zdraví Nikola

  1. Dobrý den Nikolo,

   pokud dobře chápu, mělo by vám místo mřížky zaškrtávacích políček pomoci mřížka s více možnostmi. Na řádku pak vyberete pouze jednu možnost.

   Pěkný den
   Radek

 10. Dobrý den,

  mohu poprosit o odpověď. Vytvořili jsme google formulář a chodí nám od některých respondentů maily, že by rádi odpověděli na formulář , ale vzhledem k tomu, že nemají účet u Googlu, nemohou jej vyplnit? Je někde z naší strany chyba ve sdílení? Myslela jsem že google formulář mohou vyplnit všichni.

  Je pravda, že také sbíráme prostřednictví formuláře loga – obrázky, tak jestli to může dělat i toto?

  Děkuji předem za odpověď

  Aneta Schauerová

 11. Vážený pane Pohnáne,

  dobrý den. Lze prosím upravit e-mail, který se automaticky posílá respondentovi po vyplnění?

  Mám také dotaz ohledně vyplňování dotazníku respondenty bez google účtu. Vím, že tu takový dotaz již padl, ale nepochopila jsem odpověď.

  Děkuji.

  S pozdravem,
  Veronika

  1. Dobrý den Veroniko,

   pokud email odesílá přímo formulář (volba v nastavení) nemáte možnost editace resp. úpravy takového e-mailu. Nicméně by se dala využít možnost, že by se email generoval pomocí Google Scriptu v okamžiku vyplnění formuláře – v případě napojení na Google tabulku. Tam by jste si mohla email upravit, nastavit. Ale vyžaduje to už spíše pokročilejší znalost, programování Java Scriptu.

   Dotazník mohou vyplňovat respondenti bez Google účtu. Google účet je podmínkou v okamžiku, kdy uvažujete o tom, že by respondenti nahrávali soubory (spíše bych pak doporučil formulář nepublikovat veřejně, spíše zasílat např. emailem na uživatele, kteří Google účet mají – např. vaši zákazníci atd…)

   Přeji Vám pěkný den
   Radek

 12. Dobrý den,
  chtěla bych Vás požádat o radu, zda se dá nějakým způsobem vykopírovat Google formulář v případě, že ho potřebuji přiložit do mé diplomové práce. Předem děkuji za Vaši odpověď

  1. Dobrý den Nikolo,

   jde Vám o to, že potřebujete okopírovat „strukturu“ formuláře, nebo formulářová data? V případě struktury, nebude stačit printscreen? V případě dat, pokud formulář napojíte na Google tabulku, máte několik možností, jak data do své diplomové práce vložit.

   Pěkný den
   Radek

 13. Dobrý den, ještě před použitím Google formuláře bych se chtěla ujistit, že sebrana datu půjdu vyexportovat do Excelu. Děkuji, Jana

  1. Dobrý den Jano,

   standardně jdou odpovědi vyexportovat do .csv formátu (txt soubor, který excel dokáže načíst). Nicméně máte ještě možnost při návrhu formuláře propojit odpovědi resp. formulář s Google tabulkou. Tam získáte kromě možnosti exportu jak do .csv souboru tak právě i do nativního .xlsl formátu – Excelová tabulka.

   Přeji pěkný den
   Radek

 14. Dobrý den,

  prosím Vás o radu. V Google formuláři potřebuji vytvořit dotazník s tipem otázek Ano, ne a v případě odpovědi Ano, aby respondent rozepsal konkrétní odpověď a potřebovala bych to nastavit jako povinné pole. Je prosím Vás možné to takto udělat? Velmi děkuji za odpověď. Marie

  1. Dobrý den Marie,

   Google formulář umí pracovat s podmínkami typu pokud něco nastane (např. respondent formuláře zaškrtne ano) tak se přejde na jinou sekci ve formuláři atd. Je potřeba ale vynutit zadání odpovědi na otázku, kde podle odpovědi respondenta přesměrujeme na zvolenou sekci.

   Přeji Vám pěkný den
   Radek

 15. Dobrý den. Je možnost, že respondent vyplní formulář jen z části a pak se k němu bude moci vrátit, aniž by přišel o již vyplněná data? Hezký den.

  1. Dobrý den Romane,

   Google nemá něco jako tlačítku „Save“, tj. uložit pak okno zavřít a třeba druhý den se vrátit k vyplněnému dotazníku. Spadnou do toho ještě technické parametry, platnost session pokud se nepletu a tak s touto možností nepočítejte. Nevím ani o žádné jiné službě na formuláře, která by to uměla.

   Přeji Vám pěkný den
   radek

 16. Dobrý den,
  jde nějak vložit (předvyplnit) e-mailovou adresu nebo jinou hodnotu přes link z e-mailu? Jedná se mi o to, že rozešlu pozvánku k vyplnění dotazníku a v linku k formuláři by byl již kontaktní e-mail a např. slevový kód. Respondent by tak nemusel již známé položky z e-mailu s pozvánkou přepisovat.
  Děkuji za radu.
  Radim

  1. Dobrý den,

   Google Formulář je v podstatě jednoduchá služba, z tohoto titulu toto neumí. Než ohýbat či využívat část řešení, asi by v vyšlo výhodnější použití vlastního řešení, které toto bude umět ošetřit.

   Přeji Vám pěkný den
   Radek

 17. Dobrý deň,

  zbiera google dotazník mailové adresy respondentov aj automaticky, alebo je to potrebné vždy zadať? Ak ich eviduje automaticky, kde tieto adresy nájdem? (napr. aby som si skontroloval, či mi niektorí respondenti nevyplnili dotazník 2-krát).

  1. Dobrý den Michale,
   můžete si zapnout automaticky pole e-mail adresa (Sbírat e-mailové adresy). Odpovědi pak najdete v souhrnu formuláře – odpovědi, nebo ideálně v Google tabulce, pokud si formulář s ní propojíte. Lze také omezit odpověď pouze na jednu adresu, ale je vyžadováno Google přihlášení (jakýkoli účet), to je však nepraktické – pokud neděláte cílený sběr např. v organizaci, kde se G suite používá.
   Pěkný den
   R.

 18. Dobrý den,

  ráda bych se zeptala, zda je možné u jedné otázky nakombinovat testové a volné odpovědi. Například, když budu mít otázku, ke které přiřadím sedm odpovědí testových a poslední bude „jiné“, tak aby tam pak bylo možné dopsat případně právě tu jinou odpověď.

  Děkuji a zdravím
  Markéta

 19. Dobrý den,

  píšu ještě jednou, už jsem to vyřešila, tak abyste se tím nemusel zbytečně zaobírat.

  Děkuji a mějte se hezky

  Markéta

 20. Dobrý den,

  potřebovala bych poradit. pomocí Formuláře Google jsem vytvořila dotazník s obrázky. Bohužel, podařilo se mi jedním klikem všechny otázky i obrázky smazat. Zkoušela jsem přidat sekci a následně ji vymazala. Asi jsem vymazala tu důležitou.
  Je někde uložena historie mých úprav, prosím? Nebo musím dotazník vytvořit znovu?

  Děkuji.

  Hezký den.

 21. Dobrý den,
  rád bych se zeptal, jestli je možné exportovat do xls nebo pdf jen jednu konkrétní odpověď? Vidím možnost exportu pouze všech odpovědí?
  Děkuji, Karel

  1. Dobrý den Karle,

   asi ideálně tak, že máte propojeno s Google tabulkami a pak z nich vyextrahujete potřebný sloupec. Případně se podívat na možnosti doplňků. Sám však se držím většinou nabízených možností…

   Pěkný den
   Radek

 22. Dobrý den,

  jak zajistit aby fungovala návaznost, když mám v dotazníku např. otázku „máte psa?“ aby se respondenti při odpovědi „ne“ přesunuli na identifikační otázky ve druhé sekci dotazníku a ti, co odpoví“ano“ pokračovali následující otázkou? I když jsem nastavila u odpovědi „ne“ přejít na druhou sekci, tak návaznost nefunguje a respondent tak zaškrtává následující otázky dál.

  Děkuji
  Tereza

  1. Dobrý den Terezo,

   na to jsem psal již výše ve vlákně, je potřeba mít povinnou otázku aby se musela vybrat a po jejím potvrzení se pak dá přeskočit na vybranou sekci.
   Přeji Vám pěkný den

   Radek

 23. Dobrý den.
  Jde v GFormuláři u otázky kde chci zadat popis udělat řádkování?
  V popisu vždy mohu psát jen jako do řádku – např. – Text 1 Text 2 atd….
  Ale já potřebuji „Text 2“ na dalším řádku.
  Text 1
  Text 2
  atd….

  1. Dobrý den Honzo,

   úplně vás nepotěším. Přímo to neuděláte. Takové nouzové a ne úplně dobré řešení je použití Názvu a popisu nad otázkou, nebo místo popisu otázky zvolit obrázek, který může zobrazovat formátovaný text dle libosti.

   Přeji pěkný den

 24. Dobrý den,
  ráda bych se zeptala zda a jak lze vypnout příjem odpovědí pouze u jedné ze zadaných možností? V případě vyčerpání kapacity jedné z nabízených variant nedokážeme příjem odpovědí u této varianty vypnout, pouze celý formulář. Předem děkuji.

  1. Dobrý den Kamilo,

   ano, je to tak, selektivně nemůžete vypnout v případě vyčerpání jedné z kapacit. Varianta je přidat sekce a předcházející odpověď provázat na sekci, která bude těsně za odpovědí, na kterou se již nepotřebujete dotazovat. Jinak je to ideálně volba na jiné systémy…

   Pěkný den
   Radek

 25. Dobrý den, pane Pohnáne,

  zajímalo by mě, zda lze Google formulář přímo napojit na google docs (konkrétně ve stylu hromadné korspondence). Nebo tabulku vzniklou z google formuláře opět využít k sestavení dokumentu ala hromadná korespondence.
  Nikde jsem to nenašla.

  Děkuji, H.

  1. Dobrý den Hanko,

   Google formulář napojíte pouze na Google tabulku. Nicméně asi by jste pak mohla použít rozšíření třetích stran jako je G Merge a podobné, aby Vám to fungovalo jak popisujete. U klienta testuji aplikaci, která na základě dat v tabulce připraví textovou verzi dokumentu v Google dokumentech, ale to je trošku něco jiného než poptáváte.

   Přeji Vám pěkný den
   Radek

 26. Dobrý den, pane Pohnáne,
  prosím Vás, lze v Google formulářích nějak nastavit, aby se formulář po obdržení určitého počtu vyplněných odpovědí sám automaticky vypnul a dalším zájemcům či respondentům se zobrazila informace, že další odpovědi už nesbíráme? V základním menu tahle možnost není, ale zajímalo by mne, zda tuto funkci nenabízí např. některý z doplňků.
  Děkuji a přeji Vám pěkný den!
  Honza Sch.

 27. Dobrý den,
  ve svém google formuláři, jsem u jedné z možností opravila drobnou chybu. Několik respondentů však už stihlo tuto odpověď před opravou zaznačit. Teď se mi ve výsledcích zobrazují odděleně možnost před opravou a po opravě. Jde s tím prosím něco udělat?
  Děkuji,
  Karolína

  1. Dobrý den Karolíno,

   pokud máte Google formulář propojený s tabulkou, dělal bych úpravu a analýzu tam. O jiné možnosti nevím (tj. sloučit data v Google Form nejde).

   Pěkný den
   Radek

 28. Dobrý den,
  napadlo mě využít google formulář coby „zakázkový systém“ – tj. místo jednotlivých respondentů na něj odpovídám já sama, a vždy zadám informace k další zakázce. Výhodou je, že je pak mám přehledně všechny v excelu. (a zadávání přes formulář je mi uživatelsky příjemnější, než vše datlovat rovnou do excelu). Je ale možné to nějak udělat, aby se tabulka výsledků ukládala např. na firemní cloud? (místo na můj google disk?)
  Děkuji,
  Jana

  1. Dobrý den Jano,

   ano, záleží jak máte organizovaný Google disk. Pokud na něm vidíte sdílená firemní data atd. Každopádně, nejjednodušší možnost je nasdílet Google tabulku, kde se sbírají data (je propojená) s Google formulářem…

   Pěkný den
   Radek

 29. dobry den, je mozne zmenit font, alebo aspon zvyraznit niektore slova? V uvode by som potreboval zvyraznit dolezite fakty, aby respondenti jasne videli podmienku, ktora je dolezita pri vyplnani dotaznika.
  dakujem david

  1. Dobrý den Davide,

   bohužel zatím ne… Napadá mě varianta vložení obrázku s daným textem, kde při vytváření můžete použít formátování. Ale je to takové to drbaní se levou rukou za… Nevím, jestli nějaký doplněk toto neřeší, ale spíše se snažím jít cestou používat nativní řešení…
   Pěkný den, Radek

 30. dobry den, rad by som sa opytal ci je mozne zmenit velkost pismen v uvode, kde sa opisuje ciel dotaznika resp. font pisma. A ak som sa rozhodol, ze dotaznik bude v ENG jazyku a si robim otazky a pri moznosti „ine“ na „others“ sa to neda zmenit, je to tym ze mam nastaveny jazyk slovencina v PC? ale bo nejaka ina moznost? dakujem david

  1. Dobrý den Davide,

   odpověď také výše, bohužel nelze měnit velikost nebo formátování textu. Nově lze měnit styl fontu. Otázky jsou vždy v jazyce, jakém je píšete – systémové informace se přepisují podle jazykové sady uživatele. Tj. pro angličtinu bych vytvářel nový formulář s anglickými políčky formuláře.

   Pěkný den
   R.

 31. Dobrý den
  Lze odstranit z fronty uživatele, kteří nevyplnili a neodeslali formulář?
  Mám na mysli seznam uživatelů pod nadpisem „Čeká se na xxx odpovědí“

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *