Ostatní IT služby

Které aplikace a IT služby používám, nebo které vám doporučuji minimálně pro pozornost?
S ČÍM VÁM MOHU POMOCI?

IT konzultace
IT optimalizace

Propojím, integruji nebo zautomatizuji vybrané Cloudové služby s G Suite. Jako ESET Partner dokáži pomoci s nastavením antivirových a bezpečnostních řešeních ESET. Jako JABRA partner vám dokáži dodat komunikační doplňky Jabra. Svým klientům nabízím indikativní cenovou nabídku na dodávku HW zařízení včetně dopravy (pokud je to možné, nabídnu cenu levněji, než běžné e-shopy).
Potřebujete lépe komunikovat s klienty, mít přehled lepší o obchodních aktivitách? Dokáži vám pomoci a napojit CRM řešení na G Suite.
Nástroj z české provenience, který vám pomůže z projektovým řízením. Využívám API Freelo a Google scriptu na automatizaci úkolů.
Integrační nástroj, pomocí kterého klientům napojuji a propojuji různé cloudové služby mezi sebou nebo na Google aplikace G Suite.
OSTATNÍ POSKYTOVANÉ IT SLUŽBY

automatizace a integrace
ochrana dat

Nastavení G Suite
Školení G Suite
Integrace, Automatizace

Automatizace, integrace vám může v mnohém pomoci. Co tím myslím? Zjednodušíte a zefektivníte si vlastní práci. Díky automatizaci nebudete muset dělat nudnou otročinu. Vyvarujete se chyb.

Jako oficiální partner společnosti Google v rámci G Suite používám možností Google skriptů. To je ideální platforma na uživatelsky definované propojení mezi jednotlivými aplikacemi G Suite. Pomocí Google skriptu se dokážeme napojit na API rozhraní vaší aplikace. Příklady použití:

  • generování dokumentů
  • napojení na ostatní aplikace

Podnikat bez pravidelného zálohování dat je hazard, který se nevyplatí. Stačí jediná porucha nebo útok zvenčí a citlivé informace o vašich klientech zmizí v nenávratnu. Důsledek? Ztráta důvěrydobrého jména i zisku.

Jako oficiální partner společnosti CloudAlly vám mohu zajistit a nastavit zálohování G Suite (stejně jako Imap serveru, Office 365, Dropboxu ale i jiných služeb). Denní záloha probíhá automaticky a pokrývá základní aplikace balíčku G Suite. Interní smlouvy, mzdové tabulky i prezentace klientů – nad výsledky vaší tvrdé práce bude bdít certifikovaný partner společnosti Google.

RYCHLÝ KONTAKTCleverity.cz
Jak můžu pomoct vám? Napište mi a něco vymyslíme.
KDEKOLIV V ČR NEBO KDE JE INTERNETPraha - východ
mapa-cleveity-slepa
JSEM SOCIÁLNÍ AJŤÁKPropojíme se?
Preferuji sociální síť Linkedin. Právě tam pro vás publikuji nejvíce novinek, článků a tipů ze světa Cloud technologií.
warengo
RYCHLÝ KONTAKTRadek Pohnán
Jak můžu pomoct vám? Napište mi a něco vymyslíme.
KDEKOLIV V ČR NEBO KDE JE INTERNETMěstys Škvorec, Praha - východ
mapa-cleveity-slepa
JSEM SOCIÁLNÍ AJŤÁKPropojíme se?
Preferuji sociální síť Linkedin. Právě tam pro vás publikuji nejvíce novinek, článků a tipů ze světa Cloud technologií.
warengo

Všechna práva vyhrazena © 2020 Cleverity.cz.

Ilustrace © Ladislava Pechová.

Všechna práva vyhrazena © 2020 Cleverity.cz. Ilustrace © Ladislava Pechová.