JMENUJI SE RADEK POHNÁNPomohu vám vynést vaše IT do oblak pomocí Google technologií a hlavně kancelářského balíčku aplikací G Suite

Jmenuji se Radek Pohnán. Nastavím vám řešení, které povýší komunikaci ve vaší společnosti na radost. Trápí vás nefunkční Gmail, potřebujete svůj tým bezbolestně proškolit v G Suite? Nabízím pomocnou ruku jednotlivcům i korporacím.

Provedu vás světem Google aplikací, jasně a srozumitelně. Vše vysvětlím, každou otázku zodpovím. Za mými zády stojí více než 25 let praxe a oficiální certifikace nejen společnosti Google.

2020

duben 2020

Když ne na místě tak… webinář

Mám rád klasická školení G Suite, kdy se mohu částečně individuálně věnovat účastníkům. V on-line prostředí to také jde, jen se vše této formě musí přizpůsobit, předělat, osekat, nebo se zaměřit jen na to podstatné. Tak a mám tedy webináře o G Suite.

březen 2020

Jsem plně online a školím jako drak

Během šíření nákazy prokletým korona zmetkem překlápím i domluvené školení do on-line formy. Je to ale totálně odlišné, třeba tím, že školím i 47 lidí najednou nebo vedu celodenní  on-line školení pro jednu mezinárodní korporaci u nás, opět pro více než 40 lidí.

leden 2020

Jsem opravdový freelancer…

Opravdu makám jako freelancer (to je ten, kdo nemá stálou práci, ale nechodí na úřad práce). Obnovuji si certifikace Google Certified Educator Level 1. Více řeším pro klienty automatizace v G Suite. Pomáhám s CRM řešením, integrací do G Suite. No a stále se učím. 

2019

prosinec 2019

Jsem sociální nebo asociální?

Začal jsem se starat o svojí sociální síť Linkedin a po pár měsících překonávám magickou hranici 1000 propojení. Nicméně, hlavním smyslem je publikace článků, ale i rychlých krátkých zpráv a novinek. Prostě sociálně informační médium. 

srpen 2019

Den, kdy se narodil pan Obláček

Ilustrátorka dětských knížek a sousedka Ladislava Pechová pro mě vytvořila sadu ilustrací se jménem pan Obláček. S ilustracemi se tak setkáte nejen na blogu, ale i na sociálních sítích nebo na vystaveném certifikátu ze školení, které u mne absolvujete.

duben 2019

Jsem partnerem cloudového zálohovacího řešení

Stale jsem se partnerem CloudAlly, online zálohovacího řešení nejen pro G Suite, ale i pro Office365, Salesforce, Dropbox ale i pro běžnou webmail službu. Několik klientů neztratilo úsměv po té, co si tak nějak zahrávali s daty.

leden 2019

Zhodnocení předchozího roku aneb zrcadlo doby

Řečeno slovy klasika: “Musím se pochválit, když to za mně nikdo neudělá.” Rok 2018 byl skvělý. Nárůst výnosů se zastavil na čísle 246%. Došlo jak nárůstu počtu uživatelů (263%) tak i proškolených uživatelů (184%). To vše při zachování kvality, jak je patrné například z referencí na portále navolnenoze.cz. Všem zákazníkům musím jen poděkovat a hluboce smeknout.

2019

Jak jsme generováním dokumentů ušetřili celý pracovní úvazek

Celý proces vytváření dokumentů snižuje administrativní zátěž pracovníků Znaleckého institutu. Jak se nám majitel společnosti svěřil, došlo ke značné úspoře času nutného k tvorbě dokumentace. A to tak výrazně, že po odchodu jednoho z pracovníků nemusel na jeho místo nabírat nového kolegu. Jednalo se tak o úsporu jednoho pracovního místa v kolektivu aktuálně čítajícím deset kolegů.

2018

2018

Potvrzuji opět certifikaci Google Cloud Partnera, huráááá

Přepište dějiny, opět jsem se stal pro rok 2018 oficiálním Google Cloud Partnerem. V pojetí Google to znamená splnění nejen obchodních ale i znalostních cílů. Rok 2017 byl však úspěšný i jinak. Zdvojnásobil jsem počet proškolených uživatelů oproti roku předchozímu, stejně tak došlo k významnému navýšení počtu klientů. Klientům jsem úspěšně přemigroval 300 000 e-mailů do prostředí G Suite. Tak mě tak napadá, pojďme spolu dosáhnout mety 1 000 000:) přemigrovaných e-mailů. Jsem na vás opravdu připraven.

2017

červenec 2017

Těžká zkouška na poprvé udolána, pak jí Google pro složitost zrušil… Ach jo:(

Nezbývá něž říci, se učit, se učit, se učit:) Získávám certifikaci Google Certified Educator Level 1 a obnovuji si certifikaci G Suite: Deployment Services Specialist Exam. Bohužel, už to není taková dřina, jako před dvěma lety a mohu dokonce u toho popíjet svůj oblíbený nápoj:). A když už jsme u těch nápojů, vodou proháním své ústrojí na konferenci Digital Future 2017, kde mě při úvodní přednášce značně vyschlo.

2016

během roku 2016

Získávám skvělé klienty…

Mám rád všechny své klienty. Snažím se poctivě o to, všem poskytovat spolehlivé služby. Každý z klientů je něčím zajímavý. Oborem činnosti, produktem, službou, osobnostmi, ale i specifickým problémem. Mezi známé klienty zařazuji cashback portál Tipli.cz nebo projekt facebookových kouzelníků Modrakrev.cz.

20xx

2015

ESET Bronze Partner

Nemusím říkat, že všelijaká havěť má zálusk na vaše data. Antivirová a bezpečnostní řešení ESET patří mezi ty nejlepší bojovníky na cestě k udržení bezpečí. Jako ESET partner vám dokážu antivirové řešení nasadit.

2014

Google Apps Certified Administrator

Odkrývám pokličku konkurenčního řešení nebo snad jiného gangu? Přímočarost, jasná vize na webové nebo cloud služby, které se Google drží doposud. Naskakuji a dělám si zatím jen pro sebe certifikaci Google Apps Certified Administrator.

2013

Prince 2 Foundation

Mozek se musí pořád trénovat. I ten žijící v oblacích, nebo cloudu. A tak skládám mezinárodní certifikaci projektového řízení podle Prince 2.

2009

Nominace CIO roku 2009

Aniž bych to nějak tušil, obdržel jsem nominaci časopisem Business World – CIO roku 2009. Důvodem nejspíše bylo, že jsem publikoval několik článků o tom, jak jsem řešil výstavbu IT pro nově vzniklou pojišťovnu (byla to opravdu krásná doba). Prostě aktivita se vždy počítá…

2009

Poprvé plavu na cloudu

Rok 2009 mě v plné polní zastihuje před ochromeným systémem jistého korporátu. Podaří se mi vyběhat nejen ozdravnou změnu strategie, ale i svůj první půlmaraton. Následně se seznamuji s cloudovou technologií a připadám si jako na obláčku.

2009

řízení IT dle ITIL

Abych byl obstojným partnerem pro vedení společnosti a nezakrněl v bublině falešných očekávání a představ studuji framework ITIL v 3 (procesní řízení IT). Abych potvrdil své znalosti, procházím mezinárodní certifikační zkouškou.

2005

Krásný projekt v korporátu, opravdu světový unikát…

V roce 2005 vytvářím síťovou infrastrukturu pro nejmenovanou pojišťovnu. Do uší mi u toho hraje rock. Basa netvrdí jen muziku, ale i řádky důmyslných kódů. Jednoduchým trikem ušetřím pojišťovně 70 % nákladů. Tak easy to však nebylo. Nahrazujeme proprietární systém SGI virtualizačním řešení VmWare. Zároveň migrujeme databází Sybase z SGI na Windows klon včetně 2x upgrade. Beze ztráty kytičky.

2000-2002

Realizujeme terminálové řešení

V době, kdy v Čechách o terminálovém řešení toho času Winframe slyšel tak akorát Krakonoš, se pouštíme do realizace. Co jsme řešením umožnili? I na komunutovaných linkách 14,4kbps (ano, opravdu kbps) umožňuje dálkové připojení a vlastně plnohodnotnou práci z domu. Možná jsme se trochu minuli v čase, ale byla to krásná revoluční doba IT řešeních.

199x

1998-2003

Jak jsem předběhl dobu?

Na doméně dobroty.cz jsem rozběhl prodej výběrových vín, destilátů, kávy, čajů, pochutin atd. Prostě byly to takové první lahůdkářství na Internetu. Ano, předstihl jsem dobu tak o pět let, ale byla to opravdu krásná a lahodná práce. Dodneška lituji, že jsem doménu prodal… 

1996

O čem to tenkrát bylo?

Píše se rok 1996 a celosvětová síť se stává synonymem mého podnikání. Malý skok pro lidstvo, velký krok pro člověka. Na přelomu milénia se podílím na zavedení systému, který pomáhá podnikat z pohodlí domova. Revoluční doba.

1993

Jo, to tenkrát byly časy:)

První internetové připojení se na území Česka objevuje roku 1992. O rok později se stávám absolventem elektrotechnické fakulty ČVUT. Ke komerční sféře internetu nepřičichnu ještě několik dalších let.

RYCHLÝ KONTAKTCleverity.cz
Jak můžu pomoct vám? Napište mi a něco vymyslíme.
KDEKOLIV V ČR NEBO KDE JE INTERNETPraha - východ
mapa-cleveity-slepa
JSEM SOCIÁLNÍ AJŤÁKPropojíme se?
Preferuji sociální síť Linkedin. Právě tam pro vás publikuji nejvíce novinek, článků a tipů ze světa Cloud technologií.
warengo
RYCHLÝ KONTAKTRadek Pohnán
Jak můžu pomoct vám? Napište mi a něco vymyslíme.
KDEKOLIV V ČR NEBO KDE JE INTERNETMěstys Škvorec, Praha - východ
mapa-cleveity-slepa
JSEM SOCIÁLNÍ AJŤÁKPropojíme se?
Preferuji sociální síť Linkedin. Právě tam pro vás publikuji nejvíce novinek, článků a tipů ze světa Cloud technologií.
warengo

Všechna práva vyhrazena © 2020 Cleverity.cz.

Ilustrace © Ladislava Pechová.

Všechna práva vyhrazena © 2020 Cleverity.cz. Ilustrace © Ladislava Pechová.