+420 606 33 99 37

Pan Obláček je školitel Google aplikací G Suite

Ten, kdo ovládá Google aplikace na jedničku, má obrovský náskok před konkurencí. Neseznamujte se s G Suite metodou pokus – omyl. Nechte si poradit od certifikovaného školitele. Osobně, nebo formou online školení.

Připravím vám školení na míru. Ať už potřebujete obsáhnout jednotlivé aplikace, nebo rovnou celé G Suite, u mě máte dveře vždy otevřené.

  • Vysvětlím, jak proměnit Gmail v efektivní komunikační nástroj
  • Prozradím, jak snadno a jednoduše vytvářet tabulky, dokumenty nebo prezentace
  • Seznámím vás s funkcemi Google disku i možnostmi jeho zabezpečení atd.

Díky mému školení nebude stát efektivní práci nic v cestě. Už žádné zoufalé hledání potřebných funkcí, konec nejistotě při sdílení cloudových dokumentů. Od nebývalé produktivity vás dělí jediné školení!

Školení Google aplikací G Suite

Celodenní a firemní kurzy G Suite na míru

Celodenní školení Google aplikací G Suite

Poznejte svět, který vás nezastaví ve vašem rozletu. Poznejte svět, který podpoří spoluprácikomunikaci a který budete mít neustále k dispozici. Aby jste se v něm na začátku neztratili, nabízím vám ucelené celodenní školení pro svět aplikací G Suite.

Semináře k problematice G Suite

Školení Google aplikací, co, proč a jak

Představte si svět, ve kterém vás výpočetní technika neokrádá o drahocenný čas. Svět, ve kterém nemusíte řešit zastaralý software, instalaci tuctu programů ani zdlouhavé zálohování. Máte jej na dosah – klíčem k němu je G Suite.

Přímá komunikace je základem efektivního byznysu. O úspěchu a milionovém zisku může rozhodnout jediný e-mail, přitom stačí zareagovat opožděně a jste venku ze hry. Opravdu si něco takového můžete dovolit?

Školení Google aplikací, G Suite ovládněte Gmail
Školení G suite, doplněk pro Gmail Gmelius

Obdržet stovky e-mailů během jediného dne není nic výjimečného. Korporátní prostředí nezná odpočinku a zatímco došlou poštu zpracováváte, ve schránce vám přistávají další a další zprávy.

Bezpečí na internetu není žádné plané strašení. Dnes a denně se tisíce institucí musí vypořádat s virtuálními útoky nejrůznějších osob i organizací, snažících se prolomit k citlivým údajům.

Školení G suite, zabezpečení dat, přístup k datům
Školení Google G suite, tipy a triky Google aplikací

Google na vavřínech neusíná a své aplikace pravidelně vylepšuje. Snadno se tak může stát, že funkce, kterou ke své práci potřebujete, už v G Suite dávno je. A vy o ní přitom vůbec nevíte.

Představte si, že jste v pozici, kdy potřebujete jednodušerychle a spolehlivě získat zpětnou vazbu nebo průzkum spokojenosti s vaším produktem, službou. Google formuláře mohou být tím správným nástrojem pro vás. Jeden takový si můžete prohlédnout a vyzkoušet přímo zde.

Google forms, Google formulář

Podpora neziskové organizace Zdravotní klaun

V aktuálním roce opět podpořím neziskovou organizaci Zdravotní klaun. Za každého účastníka kurzu, který kurz zaplatí a řádně absolvuje odvedu obecně prospěšné společnosti Zdravotní klaun částku rovnající se 5 % z celkové ceny kurzu.