Reference, řekli o mé práci

Co o mé práci řekli vybraní klienti, pro které jsem pracoval. Ostatní reference na mne také najdete na portálu navolnenoze.cz nebo na naucmese.cz.
VYBRANÉ REFERENCE NA G SUITE A IT SLUŽBY

Radka jsem měl tu čest potkat na dvou projektech. Na základě těchto mých zkušeností bych jej rád doporučil jako spolehlivého profesionála s know how široce přesahujícím jeho hlavní oblast působení.

Co ještě Dan řekl?...

Má první zkušenost s Radkem byla v rámci implementace G Suite pro mého klienta, kdy jsem byl naprosto přesvědčen o tom, že je jedním k mála lidí, na které se v tomto mohu spolehnout. Projekt dopadl na jedničku, nejen z mého pohledu, ale rovněž z pohledu klienta.

Druhým projektem byla má vlastní konference Digital Future, na kterou jsem Radka zlanařil za účelem přípravy přednášky. Jeho profesionalita se projevila i v tomto případě a s klidným svědomím jej mohu doporučit také jako výborně připraveného, upřímného a lidského speakera. Pokud chcete kvalitu a profesionalitu, implementovat G Suite nebo obohatit svou konferenci, neváhejte a oslovte jej.

Daniel Gamrot

Daniel Gamrottrenér osobní produktivity

www.danielgamrot.cz

Radek nám velmi pomohl, když jsme implementovali Google apps a hlavně migraci všech emailů. Celá spolupráce byla z jeho strany profesionálně vedena a velmi spokojen jsem byl s důsledným dodržováním termínů a přesným harmonogramem práce.

David Lorincz

David Lörinczspecialista na facebook

www.modrakrev.cz

Při spolupráci s Radkem Pohnánem a Cleverity.cz oceňujeme velmi rychlou integraci Google Suite pro náš mezinárodní projekt. Radek nám pomohl nastavit celé řešení od začátku ve všech zemích, ve kterých působíme. Komunikace byla vždy blesková a vyřešení požadavků prvotřídní. Doporučujeme.

Tipli

Petr Jirásektechnický ředitel

www.tipli.cz

Pana Pohnána jsem poprvé potkal na konferenci Digital Future. Při přechodu naší společnosti z MS Office na G Suite, byl jasnou volbou. V jeho vystupování, znalostech, přístupu a odpovědnosti jsem se nemýlil. Nejdříve jsme probrali, zda je toto řešení vhodné pro naši společnost, následně nám pan Pohnán pomohl s implementací a nakonec proškolil naše znalce i spolupracovníky. S panem Pohnánem jsem byl maximálně spokojen a jeho služby mohu jen doporučit.

Michal Kulič

Michal KuličZnalecký institut, s.r.o.

www.znaleckyinstitut.cz

Kvalitu školení měřím jeho praktičností. Kurz G Suite s Radkem Pohnánem splnil tenhle parametr na 100 %. Naučila jsem se lépe ovládat nástroje, se kterými pracuji dnes a denně. Teď znám spoustu zkratek a fíglů, které mi ušetří čas při vyřizování e-mailů i vytváření dokumentů.

Olga Pohl

Olga Pohlcopywriterka

www.olgapohl.cz

Profesionální službu, ale především přístup ke klientovi, dnes stále není samozřejmostí. Radek v tomto ale vyčnívá. Je u něj cítit vyladěný proces, kde nenastane chyba. Jako dlouholetý uživatel Google služeb jsem si myslel, že bude přechod na G Suite jednoduchý. Opak byl pravdou a zde nastoupil Radek. Nejprve si zjistil můj kontext a co potřebuji, přemigroval data z free účtu a provedl mě veškerým nastavením. Během celého procesu byl velice vstřícný, nápomocný a ochotný zodpovědět všechny technické i netechnické dotazy. Doporučuji bez váhání!

Michael Petrus

Michael Petrusilustrátor, art director

www.michaelpetrus.com
RYCHLÝ KONTAKTCleverity.cz
Jak můžu pomoct vám? Napište mi a něco vymyslíme.
KDEKOLIV V ČR NEBO KDE JE INTERNETPraha - východ
mapa-cleveity-slepa
JSEM SOCIÁLNÍ AJŤÁKPropojíme se?
Preferuji sociální síť Linkedin. Právě tam pro vás publikuji nejvíce novinek, článků a tipů ze světa Cloud technologií.
warengo
RYCHLÝ KONTAKTRadek Pohnán
Jak můžu pomoct vám? Napište mi a něco vymyslíme.
KDEKOLIV V ČR NEBO KDE JE INTERNETMěstys Škvorec, Praha - východ
mapa-cleveity-slepa
JSEM SOCIÁLNÍ AJŤÁKPropojíme se?
Preferuji sociální síť Linkedin. Právě tam pro vás publikuji nejvíce novinek, článků a tipů ze světa Cloud technologií.
warengo

Všechna práva vyhrazena © 2020 Cleverity.cz.

Ilustrace © Ladislava Pechová.

Všechna práva vyhrazena © 2020 Cleverity.cz. Ilustrace © Ladislava Pechová.