+420 606 33 99 37

Pan Obláček je IT konzultant G Suite služeb

Řízení moderního podniku se bez výpočetní techniky neobejde. Elektronická pošta, tvorba dokumentů a smluv, příprava tabulek s rozpočty a nabídkami – to vše je potřeba řešit rychle a efektivně.

Právě takové řešení nabízí soubor Google aplikací, známý také jako G Suite. Balíček programů má vše, co je pro běžný kancelářský provoz potřeba, oproti konkurenčním produktům jsou všechny aplikace vzájemně synchronizované. Na jednom souboru tak může v jeden okamžik pracovat více lidí.

To vše je důležité pro vaší efektivitu. Jako IT konzultant vám navrhnu také to, aby vaše data byla odolná vůči různým nástrahám a nebezpečím.

Poskytované IT služby, konzultace, nastavení Google aplikací G Suite

Pan Obláček nabízí následující IT služby

g suite, google aplikace

Sada programů pro správu elektronické pošty, ukládání souborů, konferenční hovory, vytváření a editaci textu i tabulek a to bez nutnosti instalace. Google aplikace mají vše, co moderní podnikatel k řízení své společnosti potřebuje. Pomohu vám zavést G Suite do vaší firmy a vysvětlím, jak potenciál Google aplikací využít naplno.

Bez zálohování citlivých dat není radno podnikat. Stačí jedna technická chyba – a roky tvrdé práce zmizí v nenávratnu. Společně data z Google aplikací ochráníme. Do vaší firemní G Suite zavedu automatické denní zálohování, v případě ztráty dat zajistím rychlou a bezproblémovou obnovu.

backup g suite dat
Česká faktura za G suite, Google aplikace

Potřebujete zahrnout pravidelné platby za provoz G Suite do svého účetnictví? Žádný problém. Společně naučíme faktury od společnosti Google českému jazyku. Navíc budete mít školení a konzultace k produktům G Suite za zvýhodněných finančních podmínek.

Funkční e-mail je pro byznys zcela zásadní – často na něm stojí a padá úspěch celého podniku. Zkontroluji nastavení vaší e-mailové schránky i dalších Google aplikací a nastavím je tak, aby vše šlapalo jako hodinky.

G Suite, kontrola nastavení google aplikací
Cenová nabídka G Suite, ceny Google aplikací

Používání služby G Suite je zpoplatněno částkou, která se odvíjí od typu měsíčního předplatného služby a počtu jejích uživatelů. Celkovou sumu za využívání Google aplikací a za služby na míru vypočtete pomocí připraveného ceníku.

Službu G Suite si můžete pořídit v různých balíčcích. Hodí se pro vás Basic edice, nebo využijete spíše G Suite Business? Společně přijdeme na ideální balíček právě pro vaše podnikání!

G Suite edice, balíčky Google aplikací a plány
Jabra komunikace, náhlavní soupravy, zařízení do zasedacích místností, mobilní komunikátor

Zajištění interních dat je pro chod společnosti životně důležité. Pomohu vám nainstalovat výborný antivirový program ESET, který chrání počítačové systémy v mnoha organizacích, zajistím vaší firmě IT podporu.

Zajištění interních dat je pro chod společnosti životně důležité. Pomohu vám nainstalovat výborný antivirový program ESET, který chrání počítačové systémy v mnoha organizacích, zajistím vaší firmě IT podporu.

Antivirové řešení eset a IT podpora