+420 606 33 99 37

Řízení moderního podniku se bez výpočetní techniky neobejde. Elektronická pošta, tvorba dokumentů a smluv, příprava tabulek s rozpočty a nabídkami – to vše je potřeba řešit rychle a efektivně.

Právě takové řešení nabízí soubor Google aplikací, známý také jako G Suite. Balíček programů má vše, co je pro běžný kancelářský provoz potřeba, oproti konkurenčním produktům jsou všechny aplikace vzájemně synchronizované. Na jednom souboru tak může v jeden okamžik pracovat více lidí ve více programech.

g suite, google aplikace

Sada programů pro správu elektronické pošty, ukládání souborů, konferenční hovory, vytváření a editaci textu i tabulek a to bez nutnosti instalace. Google aplikace mají vše, co moderní podnikatel k řízení své společnosti potřebuje. Pomohu vám zavést G Suite do vaší firmy a vysvětlím, jak potenciál Google aplikací využít naplno.

Bez zálohování citlivých dat není radno podnikat. Stačí jedna technická chyba – a roky tvrdé práce zmizí v nenávratnu. Společně data z Google aplikací ochráníme. Do vaší firemní G Suite zavedu automatické denní zálohování, v případě ztráty dat zajistím rychlou a bezproblémovou obnovu.

backup g suite dat
Česká faktura za G suite, Google aplikace

Potřebujete zahrnout pravidelné platby za provoz G Suite do svého účetnictví? Žádný problém. Společně naučíme faktury od společnosti Google českému jazyku. Navíc budete mít školení a konzultace k produktům G Suite za zvýhodněných finančních podmínek.

Funkční e-mail je pro byznys zcela zásadní – často na něm stojí a padá úspěch celého podniku. Zkontroluji nastavení vaší e-mailové schránky i dalších Google aplikací a nastavím je tak, aby vše šlapalo jako hodinky.

G Suite, kontrola nastavení google aplikací
Cenová nabídka G Suite, ceny Google aplikací

Používání služby G Suite je zpoplatněno částkou, která se odvíjí od typu měsíčního předplatného služby a počtu jejích uživatelů. Celkovou sumu za využívání Google aplikací a za služby na míru vypočtete pomocí připraveného ceníku.

Službu G Suite si můžete pořídit v různých balíčcích. Hodí se pro vás Basic edice, nebo využijete spíše G Suite Business? Společně přijdeme na ideální balíček právě pro vaše podnikání!

G Suite edice, balíčky Google aplikací a plány
G Suite, Google aplikace ostatní IT služby a podpora

Zajištění interních dat je pro chod společnosti životně důležité. Pomohu vám nainstalovat výborný antivirový program ESET, který chrání počítačové systémy v mnoha organizacích, zajistím vaší firmě IT podporu.