Google aplikace a poskytované IT služby

Podnikání se bez výpočetní techniky a integrace mezi aplikacemi neobejde. Elektronická pošta, automatizace při tvorbě dokumentů a smluv, příprava tabulek s rozpočty a nabídkami – to vše je potřeba řešit rychle a efektivně.
ZVAŽUJETE PŘECHOD DO CLOUDU?

pomohu vám vyhodnotit možnosti
pomohu s automatizací

Řešením digitální kanceláře může být soubor Google aplikací, známý také jako G Suite. Balíček programů má vše, co je pro běžný kancelářský provoz potřeba, navíc jsou všechny aplikace vzájemně synchronizované. Na jednom souboru tak může v jeden okamžik pracovat více lidí.

To vše je důležité pro vaší efektivitu. Jako IT konzultant vám navrhnu také to, aby vaše data byla odolná vůči různým nástrahám a nebezpečím.

Dokáži vám automatizovat opakující se nudné činnosti. Napojím G Suite na ostatní aplikace. Chcete mít s G Suite propojené CRM řešení nebo nastavit nástroj na projektové řízení?

Poskytované IT služby, konzultace, nastavení Google aplikací G Suite
NABÍZÍM NÁSLEDUJÍCÍ IT SLUŽBY

konzultace IT potřeb
řízení a podpora IT

Sada programů pro správu elektronické pošty, ukládání souborů, konferenční hovory, vytváření a editaci textu i tabulek a to bez nutnosti instalace. Google aplikace mají vše, co moderní podnikatel k řízení své společnosti potřebuje. Pomohu vám zavést G Suite do vaší firmy a vysvětlím, jak potenciál Google aplikací využít naplno.
Zavedením digitální kanceláří Google G Suite může být jen počátek efektivního IT. Víte, jaká data jsou pro vás a vaše podnikání klíčová? Jak máte data zabezpečena? Nebo potřebujete automatizovat rutinní operace? Potřebujete zavést CRM řešení, nebo projektový nástroj? Ideálně spolupracující s Google aplikacemi G Suite?
Potřebujete zahrnout pravidelné platby za provoz G Suite do svého účetnictví? Žádný problém. Společně naučíme obdržené faktury za licence G Suite českému jazyku. Bez zálohování citlivých dat není radno podnikat. Stačí jedna technická nebo uživatelská chyba – a roky tvrdé práce zmizí v nenávratnu. Společně data z Google G Suite aplikací ochráníme.
NEJČASTĚJI POPTÁVANÉ SLUŽBY
Podpora G Suite
Ochrana dat
Automatizace a integrace
Ostatní Cloud aplikace
VYBRANÁ REFERENCE NA POSKYTNUTÉ SLUŽBY
Radek mi pomohl migrovat všechna data a emaily na služby od Google, dále nastavil zabezpečení a pravidelného zálohování. Dlouhodobě mi Radek pomáhá s navyšováním produktivity a maximálním využitím služeb Google. Moje podnikání je díky tomu dobře organizované a mnohem efektivnější než dříve.
RYCHLÝ KONTAKTCleverity.cz
Jak můžu pomoct vám? Napište mi a něco vymyslíme.
KDEKOLIV V ČR NEBO KDE JE INTERNETPraha - východ
mapa-cleveity-slepa
JSEM SOCIÁLNÍ AJŤÁKPropojíme se?
Preferuji sociální síť Linkedin. Právě tam pro vás publikuji nejvíce novinek, článků a tipů ze světa Cloud technologií.
warengo
RYCHLÝ KONTAKTRadek Pohnán
Jak můžu pomoct vám? Napište mi a něco vymyslíme.
KDEKOLIV V ČR NEBO KDE JE INTERNETMěstys Škvorec, Praha - východ
mapa-cleveity-slepa
JSEM SOCIÁLNÍ AJŤÁKPropojíme se?
Preferuji sociální síť Linkedin. Právě tam pro vás publikuji nejvíce novinek, článků a tipů ze světa Cloud technologií.
warengo

Všechna práva vyhrazena © 2020 Cleverity.cz.

Ilustrace © Ladislava Pechová.

Všechna práva vyhrazena © 2020 Cleverity.cz. Ilustrace © Ladislava Pechová.