+420 606 33 99 37

Jsem zapálen pro Google aplikace G Suite

Jsem expert na G Suite pro firmy, podnikatele i velké společnosti. Rád vám pomohu nastavit, spravovat a efektivně využívat firemní balíček Google aplikací.

Nastavení G Suite, google aplikací

S řešením G Suite získáte v jednom balíčku vše, co potřebujete k práci a úspěšnému podnikání. Vy i vaši zaměstnanci můžete snadno vytvářet, ukládat a sdílet data a dokumenty, komunikovat v rámci firmy i s klienty a mnohem více.

Dlouhodobě pomáhám firmám i jednotlivcům nastavit a optimalizovat Google aplikace pro jejich potřeby. Dobře vím, že správným nastavením a otestováním si lze ušetřit spoustu času, peněz a nervů.

Rád vám zajistím ve vaší firmě školení zaměřené na efektivní využívání Google aplikací s ohledem na vaše zaměření, potřeby a možnosti. Možná teprve začínáte, možná už toho umíte hodně, se mnou ale zjistíte, jak používat G Suite jako rozený profesionál.

Proškolím klidně celou vaši firmu, takže místo vysvětlování zaměstnancům, jak která aplikace funguje, se můžete věnovat něčemu důležitějšímu.

Školení Google aplikací, G Suite
Výhoda spolupráce, Google G Suite, Google aplikace

  • Jsem maximálně spolehlivý a jednám s klienty na rovinu – pokud se na něčem domluvíme, můžete se spolehnout, že přesně tak to také bude. Vždy dodržuji domluvené termíny a rozsah služeb.
  • Získáte se mnou nejlepší řešení pro vaše potřeby – nabídnu vám vždy jen to, co nejlépe využijete s ohledem na velikost, rozsah a cíle vašeho podnikání. Jednoduchost a efektivita je mým posláním.
  • Mohu vám nabídnout 20 let praxe a zkušeností – jsem držitelem prestižních certifikací a oficiálním Google Cloud partnerem. Využijte mých znalostí a proměňte je ve svou konkurenční výhodu.