+420 606 33 99 37

Pan Obláček a jeho G Suite reference

Nemluvím do větru. Během více než 25 let praxe jsem proškolil stovky lidí, svou stopu jsem zanechal v několika firmách, institucích a u jednotlivců.

Za kvalitu poskytovaných IT konzultací v oblasti cloudových služeb a G Suite školení mluví spokojení klienti, dlouhé roky v oboru i oficiální certifikát společnosti Google.

Komu jsem pomohl? Uvadím některé z vybraných referencí ohledně poskytování služeb Google Suite a školení Google aplikací G Suite

Reference G Suite, školení Google G suite
Radek nám velmi pomohl, když jsme implementovali Google apps a hlavně migraci všech emailů. Celá spolupráce byla z jeho strany profesionálně vedena a velmi spokojen jsem byl s důsledným dodržováním termínů a přesným harmonogramem práce.
David Lörincz
David Lörincz zakladatel / specialista na Facebook reklamu modrakrev.cz
Radka jsem měl tu čest potkat na dvou projektech. Na základě těchto mých zkušeností bych jej rád doporučil jako spolehlivého profesionála s know how široce přesahujícím jeho hlavní oblast působení. Má první zkušenost s Radkem byla v rámci implementace GSuite pro mého klienta, kdy jsem byl naprosto přesvědčen o tom, že je jedním k mála lidí, na které se v tomto mohu spolehnout. Projekt dopadl na jedničku, nejen z mého pohledu, ale rovněž z pohledu klienta. Druhým projektem byla má vlastní konference Digital Future, na kterou jsem Radka zlanařil za účelem přípravy přednášky. Jeho profesionalita se projevila i v tomto případě a s klidným svědomím jej mohu doporučit také jako výborně připraveného, upřímného a lidského speakera. Pokud chcete kvalitu a profesionalitu, implementovat GSuite nebo obohatit svou konferenci, neváhejte a oslovte jej.
Mgr. Daniel Gamrot
Mgr. Daniel Gamrot http://danielgamrot.cz/
Při spolupráci s Radkem Pohnánem a Cleverity.cz oceňujeme velmi rychlou integraci Google Suite pro náš mezinárodní projekt. Radek nám pomohl nastavit celé řešení od začátku ve všech zemích, ve kterých působíme. Komunikace byla vždy blesková a vyřešení požadavků prvotřídní. Doporučujeme.
Petr Jirásek, technický ředitel Tipli.cz, Tipli.sk a Tipli.pl
Petr Jirásek, technický ředitel Tipli.cz, Tipli.sk a Tipli.pl www.tipli.cz
Pana Pohnána jsem poprvé potkal na konferenci Digital Future. Při přechodu naší společnosti z MS Office na G Suite, byl jasnou volbou. V jeho vystupování, znalostech, přístupu a odpovědnosti jsem se nemýlil. Nejdříve jsme probrali, zda je toto řešení vhodné pro naši společnost, následně nám pan Pohnán pomohl s implementací a nakonec proškolil naše znalce i spolupracovníky. S panem Pohnánem jsem byl maximálně spokojen a jeho služby mohu jen doporučit.
Michal Kulič, Znalecký institut s.r.o.
Michal Kulič, Znalecký institut s.r.o. www.znaleckyinstitut.cz

školení G Suite

Kvalitu školení měřím jeho praktičností. Kurz G Suite s Radkem Pohnánem splnil tenhle parametr na 100 %. Naučila jsem se lépe ovládat

nástroje, se kterými pracuji dnes a denně. Teď znám spoustu zkratek a fíglů, které mi ušetří čas při vyřizování e-mailů i vytváření dokumentů.
oblékám smysl do slov / Olga Pohl

Olga Pohl
Olga Pohl www.olgapohl.com
Radek se projevil jako plný profesionál, vše mi nastavil jak měl a dostal jsem řadu užitečných tipů. Současně velmi dbal při nastavování emailů na diskrétní přístup, po celou dobu jsem měl vše pod kontrolou. Radka rozhodně doporučuji jako odborníka!
Jaroslav Páviš
Jaroslav Páviš www.ubabutu.cz
Cleverity.cz a Radek Pohnán nám ve velice krátké době a bezproblémově zrealizoval Google Suite (Google aplikace řešení) už pro dva projekty. Oceňujeme perfektní komunikaci, přesné plánovaní a splnění všech našich požadavků. Jako spokojený zákazník můžeme služby Cleverity.cz jen doporučit.
Michal Hardyn
Michal Hardyn www.vimvic.cz
Radek mi pomohl migrovat všechna data a emaily na služby od Google, dále nastavil zabezpečení a pravidelného zálohování. Dlouhodobě mi Radek pomáhá s navyšováním produktivity a maximálním využitím služeb Google. Moje podnikání je díky tomu dobře organizované a mnohem efektivnější než dříve.
Honza Pánek
Honza Pánek www.vinozarchivu.cz
Rádi bychom poděkovali, za více než vynikající spolupráci s cleverity.cz. Objednali jsme službu G-Suite pro náš internetový obchod a podnikání. Do doby, než jsme se o službě G-Suite dozvěděli jsme se potýkali s problémy nefunkčních mailů a podob., nyní díky rychle a kvalitně odvedené práci pana inženýra Radka jsme, více než spokojeni. Rychlá, profesionálně odvedená práce, vše perfektně nastaveno a plně funkční. Nelze, než-li poděkovat a doporučit!
Jiří Berec - obchodní ředitel Nábytek Kolina
Jiří Berec - obchodní ředitel Nábytek Kolina www.nabytekkolina.cz

Velmi Vám děkuji za bezproblémový převod domény a emailové pošty na aplikaci Google Apps pro moji advokátní kancelář, odvedl jste perfektní práci.

Aleš Doubek
Aleš Doubek www.akdap.cz
Naše fotobanka IlustračníFotky.cz využívá nástrojů Google apps, pokud byste někdo řešil také přechod na google apps, doporučuji vám oslovit společnost Cleverity.cz – Radek Pohnán, vše nastaví, poradí, rychle a efektivně komunikuje, s takovými obchodními partnery se spolupracuje super, tak mohu doporučit 🙂 Děkujeme.
Jan Kočvara
Jan Kočvara ilustracnifotky.cz - Fotobanka s českými ilustračními fotkami a vektorovou grafikou

Moc děkuji za spolupráci, trpělivost a profesionální přístup při zajištění služby google pro naší firmu.  Vaše služby mohu jen vřele doporučit.

Radek Hloušek
Radek Hloušek www.mikado.cz
Naprostá spokojenost, velmi přínosné. Líbil se mi individuální přístup a přizpůsobení obsahu kurzu potřebám návštěvníků.
Patricie Fabryová Patricie Fabryová Google aplikace - Co, Proč a Jak?
Tento kurz je takovou nadstavbou kurzu „Ovládněte Google Gmail. Staňte se Gmail mistrem.“. Jde o rozšíření Gmailu o vylepšení, která vám usnadní a zefektivní práci, zvlášť pokud používáte Gmail jako firemní email. Pro mně rozhodně velmi přínosné školení, které posunulo používání Gmailu na vyšší úroveň 🙂
Adéla Němcová Školení Gmelius, přepněte si Gmail do Turbo módu

Při mých problémech s nastavením mailserveru mi byl Radek (cleverity.cz) schopný říct, kde by potenciálně mohl být zakopaný pes. A dle těchto rad jsem si svépomocí mailserver zprovoznil.

Milan Kačurák
Milan Kačurák www.kacurak.com
Kurz pokrývá především nastavení Gmailu tak, aby co nejvíce vyhovoval našim požadavkům a aby byla práci s ním pro nás co nejefektivnější. Radek vždy vysvětlí teorii a hned na to si to vyzkoušíte. Ačkoli už nějakou dobu s Gmailem pracuji, tak i přesto pro mě byl tento kurz přínosný.
Adéla Němcová Ovládněte Google Gmail. Staňte se Gmail mistrem

Cleverity nám pomohly a vyřešily problém s poštovní službou velice rychle a profesionálně za myslím si velice zajímavou cenu. Děkujeme.

David Kejmar
David Kejmar www.rebys.cz
Kurz byl poučný, skvělý. Pěkný přístup, lektor Radek byl fajn 🙂
Ivana Richterová Google aplikace - Co, Proč a Jak?
Radek je oblasti Google aplikací odborník, ale dokáže poradit i nad rámec těchto aplikací i nad rámec obsahu kurzu. Kurzy s ním, pro mě byly rozhodně přínosem a pomohou mi zefektivnit práci především s Gmailem.
Adéla Němcová G Suite Gmail
Radek z Cleverity.cz se stará o naše weby a oceňujeme, že spuštěním stránky spolupráce nekončí. Na všechny podněty ihned reaguje a přichází s vhodným řešením.
Janka Würtl
Janka Würtl www.penzion-janka.cz

Komu také pomáhám, vybraní klienti Google G Suite (Google Apps)

 • Reference Google Apps pro Koupelnové a kuchyňské studio
 • Reference Google Apps pro mikado, služby pro rybáře
 • Reference Google Apps pro advokátní kancelář
 • Google Premier Partner
 • portál vímvíc, vzdělávání online
 • Pixelbags, design it yourself
 • Advokátní kancelář Ulrych
 • Směrové tabule
 • Směrové tabule
 • Fotobanka IlustračníFotky
 • Facebook Guru Modrákrev
 • Tipli.cz
 • Víno z archívu
 • Qara
 • showmax
Google G Suite, oficiální Google Cloud partner
Google Cloud, G Suite Deployment Specialist Exam
Certified Educator, google for Education
Antivirové řešení, Antivirus ESET, Nod 32
Jabra komunikační řešení, G Suite Hangouts
Online záloha G Suite pomocí CloudAlly