+420 606 33 99 37
Radek Pohnán, Google Cloud Partner

– 2019 –

Řečeno slovy klasika: “Musím se pochválit, když to za mně nikdo neudělá.” Rok 2018 byl skvělý. Nárůst výnosů se zastavil na čísle 246%. Došlo jak nárůstu počtu uživatelů (263%) tak i proškolených uživatelů (184%). To vše při zachování kvality, jak je patrné například z referencí na portále navolnenoze.cz. Všem zákazníkům musím jen poděkovat a hluboce smeknout.

– 2018 –

Přepište dějiny, opět jsem se stal pro rok 2018 oficiálním Google Cloud Partnerem. V pojetí Google to znamená splnění nejen obchodních ale i znalostních cílů. Rok 2017 byl však úspěšný i jinak. Zdvojnásobil jsem počet proškolených uživatelů oproti roku předchozímu, stejně tak došlo k významnému navýšení počtu klientů. Klientům jsem úspešně přemigroval 300 000 e-mailů do prostředí G Suite. Tak mě tak napadá, pojdmě spolu dosáhnout mety 1 000 000:) přemigrovaných e-mailů. Jsem na vás opravdu připraven.

– 2017 –

Nezbývá něž říci, se učit, se učit, se učit:) Získávám certifikaci Google Certified Educator Level 1 a obnovuji si certifikaci G Suite: Deployment Services Specialist Exam. Bohužel, už to není taková dřina, jako před dvěma lety a mohu dokonce u toho popíjet svůj oblíbený nápoj:). A když už jsme u těch nápojů, vodou proháním své ústrojí na konferenci Digital Future 2017, kde mě při úvodní přednášce značně vyschlo.

– 2016 –

Mám rád všechny své klienty. Snažím se poctivě o to, všem poskytovat spolehlivé služby. Každý z klientů je něčím zajímavý. Oborem činnosti, produktem, službou, osobnostmi, ale i specifickým problémem. Mezi známé klienty zařazuji cashback portál Tipli.cz nebo projekt facebookových kouzelníků Modrakrev.cz.

– 2015 –

Mezitím stihnu absolvovat mezinárodní zkoušku projektového řízení. V roce 2015 se stávám certifikovaným Google Cloud Partnerem. Školím v nadnárodních firmách, radím freelancerům, poskytuji individuální konzultace. Skládám zkoušku Google Certified Deployment Specialist, kterou pro složitost Google později ruší. Stávám se také Google Certified Administrátorem. Připravuji se na další půlmaraton.

– 2009 –

Rok 2009 mě v plné polní zastihuje před ochromeným systémem jistého korporátu. Podaří se mi vyběhat nejen ozdravnou změnu strategie, ale i svůj první půlmaraton. Následně se seznamuji s cloudovou technologií a připadám si jako na obláčku.

– 2005 –

V roce 2005 vytvářím síťovou infrastrukturu pro nejmenovanou pojišťovnu. Do uší mi u toho hraje rock. Basa netvrdí jen muziku, ale i řádky důmyslných kódů. Jednoduchým trikem ušetřím pojišťovně 70 % nákladů. Beze ztráty kytičky.

– 1996 –

Píše se rok 1996 a celosvětová síť se stává synonymem mého podnikání. Malý skok pro lidstvo, velký krok pro člověka. Na přelomu milénia se podílím na zavedení systému, který pomáhá podnikat z pohodlí domova. Revoluční doba.

– 1993 –

První internetové připojení se na území Česka objevuje roku 1992. O rok později se stávám absolventem elektrotechnické fakulty ČVUT. Ke komerční sféře internetu nepřičichnu ještě několik dalších let.

Rád pomůžu i vám, ruku na to.