Mějte Google Apps pod kontrolou

Google Apps, zajistíme Google aplikace s kontrolou

Během své praxe jako oficiální Google Cloud Partner se setkávám s klienty, kteří si G Suite (dřívější název Google Apps) nastavili sami, případně jim někdo s nastavením Google aplikací pomohl.

V takovém případě je zákazník v přímém kontaktu se společností Google, což mimo jiné znamená jedinou možnost platby za služby pomocí kreditní karty. V případě komplikací s G Suite, Google aplikacemi pak řešení problémů přímo s pracovníky technické podpory Google.

Google aplikace nastavené Google Partnerem

V případě, že Vám Google Aplikace, Google Apps nastavil partner, jste v přímém kontaktu s partnerem Google. V tomto případě vám partner vystavuje za společnost Google klasickou fakturu. Podotýkám, že za stejných finančních podmínek. Stejně tak podporu G Suite, Google aplikací řešíte přímo s partnerem. Podpora G Suite je tak řešena partnerem a vy se můžete plně věnovat vašemu primárnímu záměru, podnikání.

Chcete zkontrolovat zdraví G Suite, Google Apps, Google aplikací zcela zdarma?

Pokud nemáte svého Google Cloud Partnera, tak vám mohu nabídnout následující službu. Pokud se stanu vaším Google Cloud Partnerem, dokáži vám prověřit stav nastavení Google aplikací. V jednoduchém “manažerském” souhrnu obdržíte informaci o tom, co je potřeba velice rychle napravit, co doporučuji v rámci G Suite řešení upravit a co vidím jakou možné podměty na zlepšení do budoucna.

Tímto krokem získáte souhrnný přehled o nastavení G Suite řešení, zároveň získáte možnost vystavení klasické české fakturace a v neposlední řadě vám mohu pomoci s podporou vašich Google Apps, Google aplikací do budoucna.

Ukázka „manažerského“ reportu ohledně zdraví a doporučení pro vaše G Suite řešení

Pokud vás uvedené řešení zajímá a chtěli by jste zkontrolovat stav vašeho G Suite řešení, neváhejte nás prosím kontaktovat.

autor Radek Pohnán

Jsem Google Cloud Partnerem a držitel prestižní certifikace Google Certified Deployment Specialist. Rád vám poradím, zda jsou Google aplikace G Suite vhodné i pro vás. Naučím vás, jak je správně a naplno používat. Ale pokud uvidím, že se pohybujete v jiném světě, na rovinu vám to řeknu.

RYCHLÝ KONTAKTCleverity.cz
Jak můžu pomoct vám? Napište mi a něco vymyslíme.
KDEKOLIV V ČR NEBO KDE JE INTERNETPraha - východ
mapa-cleveity-slepa
JSEM SOCIÁLNÍ AJŤÁKPropojíme se?
Preferuji sociální síť Linkedin. Právě tam pro vás publikuji nejvíce novinek, článků a tipů ze světa Cloud technologií.
warengo
RYCHLÝ KONTAKTRadek Pohnán
Jak můžu pomoct vám? Napište mi a něco vymyslíme.
KDEKOLIV V ČR NEBO KDE JE INTERNETMěstys Škvorec, Praha - východ
mapa-cleveity-slepa
JSEM SOCIÁLNÍ AJŤÁKPropojíme se?
Preferuji sociální síť Linkedin. Právě tam pro vás publikuji nejvíce novinek, článků a tipů ze světa Cloud technologií.
warengo

Všechna práva vyhrazena © 2020 Cleverity.cz.

Ilustrace © Ladislava Pechová.

Všechna práva vyhrazena © 2020 Cleverity.cz. Ilustrace © Ladislava Pechová.