+420 606 33 99 37
G suite, Google apps, Google aplikace kontrola nastavení

Google Apps, zajistíme Google aplikace s kontrolou

Během své praxe jako oficiální Google Cloud Partner se setkávám s klienty, kteří si G Suite (dřívější název Google Apps) nastavili sami, případně jim někdo s nastavením Google aplikací pomohl.

V takovém případě je zákazník v přímém kontaktu se společností Google, což mimo jiné znamená jedinou možnost platby za služby pomocí kreditní karty. V případě komplikací s G Suite, Google aplikacemi pak řešení problémů přímo s pracovníky technické podpory Google.

Google aplikace nastavené Google Partnerem

V případě, že Vám Google Aplikace, Google Apps nastavil partner, jste v přímém kontaktu s partnerem Google. V tomto případě vám partner vystavuje za společnost Google klasickou fakturu. Podotýkám, že za stejných finančních podmínek. Stejně tak podporu G Suite, Google aplikací řešíte přímo s partnerem. Podpora G Suite je tak řešena partnerem a vy se můžete plně věnovat vašemu primárnímu záměru, podnikání.

Chcete zkontrolovat zdraví G Suite, Google Apps, Google aplikací zcela zdarma?

Pokud nemáte svého Google Cloud Partnera, tak vám mohu nabídnout následující službu. Pokud se stanu vaším Google Cloud Partnerem, dokáži vám prověřit stav nastavení Google aplikací. V jednoduchém “manažerském” souhrnu obdržíte informaci o tom, co je potřeba velice rychle napravit, co doporučuji v rámci G Suite řešení upravit a co vidím jakou možné podměty na zlepšení do budoucna.

Tímto krokem získáte souhrnný přehled o nastavení G suite řešení, zároveň získáte možnost vystavení klasické české fakturace a v neposlední řadě vám mohu pomoci s podporou vašich Google Apps, Google aplikací do budoucna.

Ukázka „manažerského“ reportu ohledně zdraví a doporučení pro vaše G Suite řešení

Kontrola stavu G Suite aplikací, Google aplikace nastavení,

Pokud vás uvedené řešení zajímá a chtěli by jste zkontrolovat stav vašeho G Suite řešení, neváhejte nás prosím kontaktovat.

Líbil se vám článek? Tak proč o něm nepovíte svým kamarádům! Děkuji vám.